(iDealTechs) گوشی که من استفاده میکنم چیه؟!

ارسال شده از سایت دیدچه

نتایجی از دیگر سایت ها:

(iDealTechs) گوشی که من استفاده میکنم چیه؟!

(iDealTechs) گوشی که من استفاده میکنم چیه؟! 9 بازدید علم و تکنولوژی 2020-03-25T20:43:51+04:30 به خاطر شما عزیزانم و حمایت‌هاتون، تقریبا سه سال و نیم هست که دارم تو حوزه تکنولوژی ویدیو می‌سازم.
.

(iDealTechs) بررسی اپل آیفون 7 پس از چهارماه استفاده

نزدیک به شش ماه است که اپل آیفون 7 را روانه بازار کرده است و بررسی های زیادی درباره این محصول منتشر شده است، اما ما تصمیم گرفتیم عملکرد این دستگاه را درطی چهار ماه استفاده شخصی بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین و دقیق ترین .
.

دوستان وایبر چیه ؟ و طرز استفاده اش چه جوریه ؟؟؟؟ | تبادل .

دوستان وایبر چیه ؟ و طرز استفاده اش چه جوریه ؟؟؟؟ . من رو گوشیم هست راضیم واسه گوشی من که دلیوری نداره راحتم هم عکس سند میکنم هم پیامام دلیوریش میاد موقعی که طرف جوابتو میده هم معلوم میشه
.

(iDealTechs) آیفون ها به طور عمدی کند می شوند!

مدتی می شود که اخبار کند شدن عمدی آیفون های اپل از سوی این شرکت به گوش می رسد تا حدی که خود اپل نیز به این موضوع اعتراف کرد و گفت که به زودی آپشنی برای خاموش کردن این حالت عرضه خواهد شد. اما آیا فکر کرده اید که مدیریت باتری .
.

آموزش نفوذ به گوشی های اندرویدی با ابزار AhMyth - اولترا .

سلام من از ngrok هم تو کالی استفاده کردم هم ویندوز وقتی تو کالی ازش استفاده میکنم کالی هم تو مجازی ساز نصبه فایل apk رو با مجازی ساز تو ویندوز اجرا کردم دسترسی میده اما وقتی انتقالش میدم به یه گوشی دسترسی نمیده تو هر دو حالت .
.

کاربرد NFC در گوشی های هوشمند چیست؟

هنوز تکنولوژی nfc حتی توی خارج از ایران هم خیلی جا نیفتاده است چه برسه به داخل، اگر شما توی مشخصات گوشی های هوشمند فناوری ان اف سی nfc رو ببینید و ندانید چه چیزی است موجب ناراحتی میشود پس با ما همراه باشید.

فرد مطلب گوشی ,استفاده ,هم ,تو ,میکنم ,idealtechs ,استفاده میکنم ,من استفاده ,که من ,میکنم چیه؟ ,گوشی کهمنبع

خدا با من است - سید مهدی شجاعی

کلیپ خنده دار داعش اينارو ديده بعد ميخواد بياد؟

ممیزی 15 - موی سپید

ساندویچ درست کردن مستربین

کلیپ خنده دار

فوتبال 120/ گزارشی دیدنی از استعدادهای دوست داشتنی؛ همراه با دیبالا و محمد صلاح

بمب خنده حسن ریوندی 2019

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چت روم شلوغ شفط الدهون مشهد فروش واتراستاپ ارزان سفر و گشت و گذار سایت قدیمی ها فروش انواع درب اتوماتیک مدیر دبستان فرهنگیان علامه حلی 1 دوره اول بیرجند مجله تفریحی سرگرمی دلفان گلاب طرح های گرافیکی